Szkoła języków obcych Your YES English School
Szkoła języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
jakość której szukacie …
Nauka języków obcych - Angielski, Niemiecki, Hiszpański

slogan

Kursy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla firm

Szkoła Języków Obcych YES Your English School zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń językowych również dla podmiotów gospodarczych. Szkolenia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania i przygotowujemy do certyfikatów językowych z języka: ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, HISZPAŃSKIEGO. Realizujemy kursy pod kątem potrzeb danego klienta, uwzględniając wymagania branżowe i profile prowadzonej działalności. Dotyczy to zarówno zajęć grupowych jak i lekcji indywidualnych. W zależności od oczekiwań klienta zajęcia realizujemy w siedzibie szkoły lub w siedzibie klienta. Kształcenie realizujemy na terenie Trójmiasta, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa.

OFERTA SKIEROWANA DO PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH OBEJMUJE RÓŻNORODNE PROFILE SZKOLEŃ JĘZYKOWYCH:

 • kursy języka ogólnego
 • kursy języka ogólnego z elementami biznesu
 • kursy Business English
 • kursy specjalistyczne w zależności od potrzeb klienta
 • kursy egzaminacyjne
 • lekcje indywidualne

ZAKRES REALIZOWANYCH SZKOLEŃ OBEJMUJE:

 • analizę potrzeb szkoleniowych
 • testy kwalifikacyjne (test pisemny i ustny)
 • podział słuchaczy na grupy
 • opracowanie programów nauczania dla poszczególnych grup
 • testy sprawdzające postępy słuchaczy
 • raportowanie – ocena pracy słuchaczy
 • nadzór nad przebiegiem procesu dydaktycznego
 • kompleksowy raport z realizacji szkolenia
 • świadectwa ukończenia szkolenia

Kursy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla firm ze strony szkoły realizują nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym, pracownicy Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Obowiązujące standardy jakości nauczania w YES Your English School opierają się o wymogi jakościowe stawiane przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE oraz Europejskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych EAQUALS (The European Association for Quality Language Services). Stanowią one gwarancję najwyższego poziomu nauczania, jaki oferuje nasza szkoła językowa w Pruszczu Gdańskim. Jakość kształcenia w placówce potwierdzają opinie klientów na nasz temat oraz uzyskane referencje.

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA PAŃSTWA PYTANIA

* Uwaga! Formularz zostanie wysłany pod warunkiem, że pola oznaczone gwiazdką zostaną wypełnione.

Imię i nazwisko*

Adres email*

Firma

Telefon

Treść wiadomości

 Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.yes-school.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH YES YOUR ENGLISH SCHOOL, Cyprysowa 2 m. G14 83-000 Pruszcz Gdański, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@yes-school.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny