Szkoła języków obcych Your YES English School
Szkoła języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
odkryj różnicę …
baner16

Testy

slogan

Szkoła językowa w Pruszczu Gdańskim – testy

Zajmujemy się kształceniem: dzieci od 4 roku życia, młodzieży, osób dorosłych, także tych osób, które miały przerwę w nauce języka obcego. Jest to możliwe dzięki obowiązującej w naszej szkole procedurze doboru słuchaczy na poszczególne poziomy nauczania. Realizujemy kursy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w oparciu o system poziomów dostosowany do wymogów stawianych przez Radę Europy. Obowiązujący system poziomów w YES Your English School znajduje się w zakładce OFERTA / POZIOMY.

REALIZUJEMY KSZTAŁCENIE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB KLIENTÓW W RAMACH ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH I GRUP:

  • 2 – 3 osobowych
  • 4 – 6 osobowych
  • 5 – 7 osobowych (dzieci w wieku 4, 5 i 6 lat)
  • 6 – 10 osobowych (dzieci w wieku 6/7, 8, 9 i 10 lat)
  • 7 – 10 osobowych (grupy standardowe od 11 roku życia)

Precyzyjny dobór grup umożliwia obowiązująca procedura kwalifikacyjna obejmująca test pisemny oraz obowiązkowy test ustny dzięki którym określamy precyzyjnie rzeczywisty poziom wiedzy językowej słuchacza. Procedura kwalifikacyjna przeprowadzana jest indywidualnie bez potrzeby przychodzenia na spotkania organizacyjne.

Przyjęta formuła gwarantuje staranne konsolidowanie grup zarówno według kryteriów wiekowych jak i wyjściowych umiejętności językowych. Dla słuchaczy szkoły procedura kwalifikacyjna (testy pisemny i ustny) jest bezpłatna.