Oferta
Ceny

Ceny

Zdanych egzaminów Cambridge:
FCE, CAE, CPE w 27 letnej historii szkoły!

Jesteśmy

gwarancją

najwyższego poziomu nauczania!

Istotnym elementem wpływającym na wybór szkoły językowej jest niewątpliwie cena. Szkoła Języków Obcych YES Your English School oferuje najwyższy poziom kształcenia za przystępną cenę, co jest dodatkowym atutem. Dokonując opłaty za kurs klienci mogą korzystać wariantowo z opłaty: jednorazowej lub ratalnej.

 

W sytuacji kształcenia przez więcej niż jedną osobę z rodziny lub w przypadku edukacji na więcej niż jednym kursie językowym istnieje możliwość indywidualnych uzgodnień odnośnie kwot i terminów regulowania płatności.

 

Wysokość opłat reguluje obowiązujący w danym roku szkolnym cennik. Ze względu na poziom jego komplikacji odnoszący się zarówno do form czasowych, poziomów kształcenia, liczebności grup itp. oraz obowiązujących w danym czasie promocji (których cennik podstawowy nie uwzględnia), jak również ze względu na powielanie przez konkurencję przyjmowanych przez nas rozwiązań, informacji udzielamy klientom indywidualnie w odniesieniu do konkretnych form kształcenia, którymi są zainteresowani. W celu uzyskania wyczerpujących informacji dotyczących cen prosimy o kontakt bezpośredni, telefoniczny lub mailowy z sekretariatem szkoły.