Oferta
Oferta dla firm

Oferta

dla firm

Zdanych egzaminów Cambridge:
FCE, CAE, CPE w 27 letnej historii szkoły!

Jesteśmy

gwarancją

najwyższego poziomu nauczania!

Szkoła Języków Obcych YES Your English School zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń językowych również dla podmiotów gospodarczych. Szkolenia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania i przygotowujemy do certyfikatów językowych z języka: ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, HISZPAŃSKIEGO. Realizujemy kursy pod kątem potrzeb danego klienta, uwzględniając wymagania branżowe i profile prowadzonej działalności. Dotyczy to zarówno zajęć grupowych jak i lekcji indywidualnych. W zależności od oczekiwań klienta zajęcia realizujemy w siedzibie szkoły lub w siedzibie klienta. Kształcenie realizujemy na terenie Trójmiasta, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa.

Oferta dla podmiotów gospodarczych obejmuje różnorodne profile szkoleń

Zakres realizowanych szkoleń

Przygotowujemy do następujących certyfikatów językowych

Kursy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla firm ze strony szkoły realizują nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym, pracownicy Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Obowiązujące standardy jakości nauczania w YES Your English School opierają się o wymogi jakościowe stawiane przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE oraz Europejskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych EAQUALS (The European Association for Quality Language Services). Stanowią one gwarancję najwyższego poziomu nauczania, jaki oferuje nasza szkoła językowa w Pruszczu Gdańskim. Jakość kształcenia w placówce potwierdzają opinie klientów na nasz temat oraz uzyskane referencje.